O nas

Zobacz świat naszymi oczami!

Cześć, tu Ania i Adam!

Z podróżami związani jesteśmy od najmłodszych lat, a razem rozpoczęliśmy je w 2019 roku. Nasze wspólne podróże rozpoczęły się od wyjazdów w polskie góry. Jako studenci nie mogliśmy pozwolić sobie na zorganizowane wyjazdy, dlatego stawialiśmy na niski budżet, dużo przygód i własną organizację krok po kroku. Z każdym wyjazdem stawaliśmy się coraz większymi specjalistami w poszukiwaniu tanich lotów, noclegów czy atrakcji.

Wychowani w harcerskim duchu nie boimy się żadnych wyzwań, a podczas planowania wyjazdów rodzina i znajomi zachodzą w głowę, skąd mamy tyle sił i upartości. Bardzo lubimy dzielić się opowieściami z naszych zwariowanych wyjazdów, a żeby nie zapomnieć o żadnym szczególe, stworzyliśmy ten blog.

IMG_7832

Anna

 Jest jednym z wielu przypadków, w których kariera nie idzie w parze z wykształceniem. Studiuje żywienie człowieka i ocenę żywności, jednocześnie walcząc z pracą magisterską. Przez wiele lat aktywnego uczestnictwa w harcerstwie – najpierw jako uczestniczka obozów, a z czasem jako ich organizatorka – nauczyła się pracy w trudnych warunkach, kreatywności i niestandardowych działań. Urodzona organizatorka niezapomnianych przygód, gdzie logistyka i wyszukiwanie atrakcji nie są jej obce. Podczas wyjazdów odpowiada za atmosferę, a estetyka i część graficzna naszych sociali to jej sprawka.

Adam

Jego życie od zawsze związane jest ze sportem. Gdy w wieku 8 lat rodzice zaprowadzili go na treningi hokeja na lodzie, nikt nie myślał, że 10 lat później przeprowadzi się za tym sportem do Sosnowca! Po powrocie do Warszawy łączy pracę w biurze, zaoczne studiowanie na AWF-ie, przekazywanie tajników hokeja podopiecznym i pasję do wszelkich podróży. Jest typem odkrywcy, nie lubi siedzieć w miejscu, a wszystkie mało dostępne miejsca są dla niego wyzwaniem. Na szlaku zawsze idzie pierwszy, a pomysłów na wyjazdy nigdy mu nie brakuje. To on lubuje się w przelewaniu słowa na papier i większość wpisów jest jego autorstwa.

Nasze liczby w 2021

dni w podróży
km pieszo
podróży
odwiedzone kraje

Social Media